חזק ולעניין

חזק ולעניין

יש כאלה שאוהבים אספרסו חזק, חריף וחמוץ שמנער להם את הראש, אחרים יעדיפו טעם אספרסו מתון יותר בקפוצ'ינו. אחרים ירצו סערה עשירה של טעמים על הלשון ויש מי שיעדיפו טעם קפה מוגדר, מובחן ומובהק.
את עשר תערובות הקפה שלנו יצרנו כדי לקלוע למגוון טעמים וכדי שתוכלו להתחדש ולגוון את טעמי הקפה שלכם לאורך זמן.
תכירו שלוש תערובות פולים מעניינות שלנו, לטחינה במכונת אספרסו ביתית שמתאימות לאוהבי אספרסו חזק ומעורר במיוחד:

Frutti rossi
תערובת פולי קפה למכונות אספרסו / מקינטה. קלייה מלאה של חמישה זנים מפולי ערביקה ממרכז ודרום אמריקה ושלושה זני רובוסטה ביחס של 70% ערביקה - 30% רובוסטה.
התערובת מתאימה לאוהבי אספרסו עוצמתי בחמיצות גבוהה, שיעריכו סערת טעמים שוקולדיים וקרמה גבוהה ועשירה. התערובת מתאימה למשקאות אספרסו עם או בלי חלב. אם אתם מחשיבים את עצמכם לחובבי קפה מתקדמים - זו תערובת בשבילכם. הריח העמוק שלה יעורר אתכם כבר בשלב הטחינה.


Gran regno

תערובת פולים למכונות אספרסו ביתיות ומקצועיות מחמישה זני ערביקה וזן רובוסטה מובחר. יחס של 70% ערביקה - 30% רובוסטה. תערובת בעוצמה בינונית עם קרמה עשירה ורמת חמיצות מתונה שמתאימה למשקאות אספרסו ללא חלב אבל גם לקפוצי'נו עם טעמים עמוקים. הפולים מגיעים מכל רחבי העולם, מאסיה, מרכז אמריקה ואפריקה. הקלייה העמוקה מוציאה מהפולים טעמים מודגשים ומעניינים.


Sommo Re
תערובת פולים בטעמים מודגשים ועוצמתיים לאוהבי קפה מתקדמים. שילוב של שמונה זנים מפולי ערביקה בקלייה מלאה שיוצרת משקאות קפה עם גוף מלא וסמיך וסערה של טעמים. תערובת זו מתאימה לאוהבי אספרסו וגם קפוצי'נו עם ארומה עמוקה ומכשפת. מתאימה למכונות אספרסו ומקינטה.
הפולים של RAROcoffee נקטפים במטעים מובחרים ברחבי העולם ועוברים קלייה לפי מתכונים איטלקיים מסורתיים. אנחנו קולים את הפולים בכמויות קטנות כדי לספק לכם חוויה ריחנית ומעוררת.


הבא חזרה